Armbands

Nový produkt

Pár zdravotních kompresních masážních bezešvých pažních návleků ARMBANDS s klesající kompresí od zápěstí k rameni 15/21 mmHg.

Více informací

Barevný vzorník níže.

1 157 Kč s DPH

Více informací

Díky revoluční trojrozměrné struktuře tkaniny využívající FIR (Far Infrared Ray - dlouhé infračervené záření) a díky přirozenému pohybu paží, dochází ke stimulaci mikrocirkulace. Efektivně působí i proti celulitidě. Pažní návleky jsou zakončeny silikonovým lemem nové generace, který je dobře snášen i alergiky. Minerální látky obsažené v přízi přeměňují tepelnou energii lidského těla do FIR a odráží zpět do kůže mírné teplo, které spolu s trojrozměrnou strukturou zlepšuje krevní oběh a účinně působí na snížení otoku. Je určen pro konzervativní léčbu lymfedému horních končetin a po posttraumatických a posttrombotických zákrocích. 

Přirozené pohyby horních končetin díky mikromasážní tkanině stimulují mikrocirkulaci účinnou proti celulitidě. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme zdravotní kompresní masážní pažní návlek nosit každý den a po celý den. Graduovaná komprese 15/21 mmH od zápěstí k rameni pomáhá zlepšit žilní oběh a lymfatickou drenáž, takže jsou vhodné v případě post-traumatických úrazů, mastektomii a následných lymfedémech horních končetin. Jsou vyrobeny s použitím stříbrných iontů z bakteriostatické tkaniny, která zajišťuje přirozenou biologickou rovnováhu pokožky a zabraňuje pocení, udržuje pleť zdravou a chrání ji před pachy.

  •     lymfatická drenáž
  •     celodenní nošení, vhodné pod oblečení
  •     dlouhá životnost
  •     redukce celulitidy a zpevnění pokožky
  •     komprese 15/21 mmHg i mikromasáž
  •     80% Polyamid 20% Elastan
  •     registrace Ministerstva zdravotnictví ČR

Naše zdravotní punčochy jste mohli vidět v pořadu České televize - Sama doma.

Zobrazit barevný vzorník