Historie naší firmy:

Společnost SUNPHARM s.r.o. byla založena začátkem roku 1996 a tudíž máme za sebou 20 let působení na českém trhu. Na základě dlouhodobých zkušeností jsme se soustředili na distribuci potravinových doplňků, dovozu zdravotních kompresivních punčoch a dalších speciálních výrobků pro náš trh. Firma se stabilizovala a úspěšně prosperuje na českém trhu díky kvalitním a cenově dostupným výrobkům.Aktuálně jsme pro Vás připravili nové webové stránky a zhruba rok máme nový e-shop na kompresivní punčochy SOLIDEA. Chtěli bychom poděkovat především těm zákazníkům, kteří nám zachovávají přízeň a věrnost.

Vzhledem k tomu, že naše strava, i přes svoji pestrost, neobsahuje všechny potřebné, pro život důležité živiny,rozhodli jsme se distribuovat potravinové doplňky české výroby, které splňují všechna přísná kritéria EU a jsou cenově dostupná veřejnosti. Mezi osvědčené preparáty patří unikátní výrobek českých vědců DIAPLUS ® Stabil-forte , který především užívají diabetici při snižování glykemie dále granulovaný LECITIN a přípravky s řasou Spirulinou.

Naším hlavním zaměřením je dovoz kvalitních kompresivních punčoch.

Pro zdravé a krásné nohy již řadu let dovážíme ze severní Itálie výrobky společností SOLIDEA a GLORIA, kompresivní zdravotní punčochy vysoké kvality a atraktivního vzhledu. Společnost SOLIDEA pro své jedinečné výrobky I. kompresivní třídy spojující osobnost a potřeby moderní ženy, řeší nejen prevenci křečových žil, ale dodává i speciální masážní patentované výrobky na léčbu celulitidy.

Elastické podkolenky, punčochy a punčochové kalhoty II.kompresivní třídy SOLIDEA a GLORIA představují klíčový nástroj pro léčbu žilní nedostatečnosti, jsou hrazeny pojišťovnami s částečným doplatkem pacienta.

V roce 2008 jsme navázali spolupráci s italským výrobcem luxusní zdravotní obuvi LOREN. Historie výrobce značky LOREN se datuje od roku 1974. Společnost sídlí v Trevisu, kde ve spolupráci s lékaři-ortopedy byla zahájena výroba velice elegantní a pohodlné zdravotní obuvi. Zdravotní boty zn. LOREN jsou celokožené nebo v kombinaci s látkou, mají vyjímatelné zdravotní vložky a obsahují magnety, které zlepšují arteriovenósní cirkulaci. Zlepšuje se okysličení buněk, zmenšují se otoky a probíhá lepší lymfodrenáž. 

Věříme, že Vás zaujme některý náš produkt, který si můžete zakoupit buď v našem internetovém obchodě nebo ve vybrané síti lékáren a zdravotnických potřeb. Zdravotní obuv LOREN je kdostání pouze v sídle společnosti SUNPHARM s.r.o.