Informace

Recenze

19.10.2018

Nejlepší zkušenosti

13.10.2018

Skvěllá komunikace,pokud si pejete něco specifického, snaží se vyjít vstříc zákazníkovi.

26.09.2018

Žádné Osobní komunikace

30.07.2018

Super, ráda zde nakupuji. Osobní vyzvednutí s možností vyzkoušení a výměnou velikosti

18.05.2018

Nápomocni při výběru, vše dojde v pořádku do druhého pracovního dne, pokud je zboží na skladě.

06.03.2018

Byla jsem velmi spokojená. Zásilka přišla v pořádku. Děkuji.

14.02.2018

rychlost

27.12.2017

Výrobky jsou velmi kvalitní - punčochy jsem začala nosit kvůli potížím v těhotenství a dodnes se k nim vracím, mj. i proto, že jsou skutečně luxusní a velmi dobře vypadají. kvalita, spolehlivost, rychlost vyřízení

19.12.2017

ochota a milý přístup

12.12.2017

rychlost, vše bez problémů...

16.10.2017

Velmi dobrá. Na skladě nebyla barva zboží,které jsem si objednala. Paní zavolala a domluvily jsme se na dodání jiné barvy.

Kompresní punčochy Solidea

Zdravotní kompresní a masážní punčochy proslulé italské značky SOLIDEA.

Kompresní punčochy Solidea Počet produktů: 76

Podkategorie

 • Kompresní punčochy

  Jak určit velikost?

  Samodržící zdravotní punčochy s různou sílou graduované komprese poskytují úlevu unaveným nohám a předcházejí tvorbě křečových žil. Dlouhá životnost, perfektní zpracování, italská kvalita a antimikrobiální účinek Sanitized dělají z těchto punčoch neodolatelný produkt, který prostě musíte mít!

  Kromě punčoch Solidea nabízíme i kompresivní punčochy a punčochové kalhoty značky GLORIA.

 • Kompresní podkolenky

  Elegantní zdravotní podkolenky SOLIDEA jsou vhodné pro moderní ženy i muže, kteří tráví mnoho času na cestách nebo v kanceláři. Graduovaná komprese zlepšuje krevní oběh, snižuje otoky nohou, zabraňuje žilním potížím a cestovní embolii. Příjemně elastické, kvalitní švy a jemná antistresová šlapka s antibakteriální úpravou Sanitized®. Důležité je, že podkolenky SOLIDEA mají graduovanou kompresi, která příznivě působí na krevní oběh dolních končetin.

 • Punčochové kalhoty

  Jak určit velikost?

  Výzkum a nepřetržitý vývoj nových materiálů a technologií nás přivedli k vytvoření nové řady výrobků, která obohatí pestrou kolekci punčoch a punčochových kalhot SOLIDEA.

  Punčochová řada FASHION Graduated Compression otevírá nové horizonty svým inovativním přístupem ke kompresním punčochám. Příjemný účinek graduované komprese spolu s možností volby individuálního a originálního stylu, výběr vzorů a barev, které drží krok se současnými módními trendy, aniž by opomíjel zdraví a pohodlí Vašich nohou.

 • Proti celulitidě

  Patentovaná řada masážních kalhot s graduovanou kompresí pro řešení celulitidy a zrychlení lymfatické drenáže. Výrobky řady SILVER WAVE se řadí plným právem mezi specifické léčebné prostředky proti celulitidě. Podívejte se, jak mikromasáž funguje.

 • Terapeutické (II. třída)
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek